Sprzedaż

Jak zwiększyć wartość swojej nieruchomości przed sprzedażą?

Sprzedaż nieruchomości to duże wyzwanie. Wielu właścicieli zastanawia się, jak zwiększyć wartość swojego domu, mieszkania czy działki, aby uzyskać jak najwyższą cenę. Czy istnieją proste sposoby na podniesienie atrakcyjności nieruchomości dla potencjalnych kupujących? Odpowiedź brzmi: tak! W tym artykule podpowiemy, jak przygotować nieruchomość do sprzedaży, aby maksymalizować jej wartość i przyciągnąć większą liczbę zainteresowanych.

home staging kuchnia

Jak przygotować mieszkanie do sprzedaży

Jeżeli zamierzasz sprzedać mieszkanie, pamiętaj, że nawet najładniejszy, najbardziej funkcjonalny i położony w najbardziej atrakcyjnej okolicy lokal trzeba przed sprzedażą przygotować. Oczywiście – możesz tego nie zrobić, ale odbije się to na czasie poszukiwania klienta oraz finalnej cenie, jaką uda ci się uzyskać. Realnie więc tracisz na takim zaniedbaniu. Aby ci pomóc, stworzyliśmy krótki poradnik przygotowywania mieszkania do sprzedaży.

oszczędności na dom lub mieszkanie

Programy Mieszkaniowe 2023 – czy ożywią polski rynek nieruchomości?

Jakie programy mieszkaniowe szykuje polski rząd w 2023 roku? Przyjrzyjmy się bliżej planom z tym związanym. Sprawdźmy, jakie są warunki udziału oraz możliwości takich akcji jak Pierwsze mieszkanie czy Mieszkanie bez wkładu własnego. Czy tegoroczne programy mają realną szansę rozkręcić nasz rynek nieruchomości? Zobaczymy. Pewne jest, że pomogą wielu osobom w zakupie ich pierwszego lokalu.